FİRMAMIZ HAKKINDA

SYB Mühendislik olarak asansör sektöründe Universal Belgelendirme, IQNORM Belgelendirme ve TSE asansör periyodik kontrol tecrübesine sahip mühendis kadrosuyla tecrübe ve bilgi birikimiyle standartlara uygun, bina yapısına işlevine hizmet verecek şekilde asansörlerin yapılmasının sağlanması açısından asansör firmalarına proje, belgelendirme, eğitim ve son kontrol hizmeti aynı zamanda binalara son kontrol hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Asansör firmalarının sektörel ihtiyaçlarının karşılanması güler yüzlü personelleri ile kaliteden ödün vermeden gerçekleştiren firmamız, yeni firma kurulumunda da sektöre en iyi şekilde hizmet vermek amacındadır. SYB Mühendislik asansör firmalarının ihtiyaç duyduğu CE işareti, Modül B, Modül E, Modül H, tasarım inceleme, Modül G (birim doğrulama), TSE HYB (TS 12255 ve 13015 standardı) belgesi, marka tescili, TSE ve TSEK belgesi, kullanılan ölçü aletlerinin kalibrasyon hizmetleri, topraklama ölçümleri, proje ölçülerinin alınması, son kontrolünün en az 5 yıllık asansör kontrol tecrübesi olan mühendislerle yapılması ve teknik dosyasının hazırlanması konusunda hizmet vermektedir. Danışmanlık yaptığımız firmalara revizyon işlemlerinde standarda uygunluk konusuna 24 saat destek vermekteyiz.

Firma olarak birden fazla onaylanmış kuruluş ile çalışıp müşterilerimize en iyi şekilde danışmanlık hizmeti vermeye çalışıyoruz.

SYB MÜHENDİSLİK PROJE BİLGİLENDİRME DOSYASINI EDİNİN
İndir