HYB VE TSE BELGELERİ

TSE belgesi Türk standartları enstitüsü tarafından verilen, ilgili ürün veya hizmetin TSE standartlarına uygun olduğunu gösteren belgelendirme türüdür.

TSE belgesi almak için öncelikle, ürününüze mi yoksa verdiğiniz tamir bakım veya servis hizmetinize mi belge alınacağına karar verilmelidir.

Ürün veya hizmet için TSE standardı belirlenmeli ilgili standart kapsamında başvurular yapılarak, yapılacak TSE denetim hazırlıkları tamamlanmalıdır.

 

TSE Belgesi almak için konusunda tecrübeli uzman personelimizle siz değerli müşterilerimize hızlı ve profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Ürün veya hizmetinize TSE belgesi almak istiyorsanız, TSE belgesi nasıl alınır, TSE belgesi veren kuruluşlar ve TSE belgesi maliyeti, TSE danışmanlık konularında firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

TSE ürün veya Hizmet yeterlilik belgesi her yıl hizmet yerinde ara kontrol yapılarak, kontrol sonrası yeni belge alınmalıdır.

 

TSE belgesi yenileme için ilgili standart kapsamında başvurular yapılarak, TSE denetim hazırlıkları tamamlanmalıdır.

 

TSE ürün hizmet belgesi almak, TSEK uygunluk belgesi almak, TSE belgelendirme süreci, TSE belge başvurusu hakkında bilgi için bizi arayabilirsiniz

1- Başvuru sahibi kuruluşun yasal statüsünü gösteren resmi bir belge.

2- Başvuru sahibi kuruluşu temsil ve imzalama yetkili olan kişinin/kişilerin imza sirküleri

3- Marka tescil belgesi veya servis sözleşmesi

4- Çalışanların eğitim sertifika ve diplomaları

5- Topraklama muayene raporları

6-İlgili TSE standardına göre tüm çalışmaların tamamlanmış olması